Kayserispor’da Gökhan Sazdağı En Çok Kart Gören İsim

Kayserispor, 2023-2024 futbol sezonunda 78 kez sarı kart görürken, 4 kez de kırmızı kart gördü. Sarı kırmızılılarda en çok kart gören 9 sarı kart ile Gökhan Sazdağı oldu.

Süper Lig 2023-2024 futbol sezonunu 14. sırada tamamlayan Kayserispor’da 26 futbolcu kart gördü. 78 sarı kart, 4 kırmızı kart gören sarı kırmızılı futbolcular arasında en çok kart gören isim Gökhan Sazdağı oldu. Kayserispor’da Gökhan Sazdağı 9 kez sarı kart görürken, Aylton Boa Morte 7 kez, Kartal Yılmaz 6 kez, Arif Kocaman ile kaleci Bilal Bayezit 5’er kez sarı kart gördü. Eray Özbek, Miguel Cardoso, Ramazan Civelek ve Ali Karimi de 4’er kez sarı kart ile cezalandırıldı. Joseph Attamah ile Hasan Ali Kaldırım 3’er kez, Lionel Carole, Otabek Shukurov, Anthony Uzodimma, Yaw Ackah, Duckens Nazon, Carlos Mane, Julian Jeanvier, Mame Thiam, Olivier Kemen ve Baran Ali Gezek 2’şer kez, Onurcan Piri, Dimitrios Kolovetsios, Stephane Bahoken ve Majid Hosseini de 1’er kez sarı kart gördüler.

Kayserispor’da Kartal Kayra Yılmaz, Arif Kocaman, Duckens Nazon ve Mehdi Bourabia da kırmızı kart gören isimler oldu. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir